Linkedln Paylaşımlarım Hakkında Zaruri Açıklama

Değerli Bağlantılarım,

Linkedln platformda paylaşımlarımda ülkemizin ve milletimizin sürdürülebilir kalkınmasına katkı sağlayacak her türlü yerli ve millî ürünleri firma bilgileri ile paylaşmaktan gurur duyuyorum. Örnek olması ve millî üretim hamlesi motivasyonuna bir nebze de olsa  katki sağlamak amacıyla bu paylaşımları yapıyorum. Paylaşımlarımda adı geçen firmalarla direkt ya da dolaylı herhangi bir maddî bağlantım ve/veya ilişkim bulunmamaktadır. linkedln ortamında bu paylaşımlarım sayesinde yerli ve millî ürünlerin üretim ve satışının artması,  millî ekonominin parçaları olan kişi ve şirketler arasında tanışıklığın artması, yeni işbirliklerinin doğması beni ziyadesiyle mutlu etmektedir.

Yerli ve millî üretim, milli üretim hamlesinden rahatsız olan bazı çevrelerin ve kişilerin bu paylaşımları eleştirmesi , küçümsemesi , aşağılaması hatta şahsıma dair hakarete varan ifadeleri beni yerli ve millî üretim paylaşımlarından asla vazgecirmeyecektir. Hakaret konusunda hukuki haklarımı saklı tutaratk ilgili mercilere iletmek konusunda herhangi bir tereddüt duymayacağımda muhakkaktır.

İlaveten, resmî ve özel kurum ve kuruluşların ekonomiye dair yaptıkları açıklamaların millî ekonomiye ve millî üretim hamlesine katkı sağlayacak nitelikteki açıklama ve duyurularını paylaşmam herhangi bir siyasî görüşü desteklemek/elestirmek amacı taşımamaktadır. Açıklama yapan kurum ve kuruluşlarla direkt ve/veya dolaylı herhangi bir bağım bulunmamakla birlikte kendileri millî ekonomiye destek ve sürdürülebilir kalkınmamıza katkı sağlayacak her alandaki açıklamalarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Saygılar sunarım.

Bu içeriği beğendiyseniz paylaşır mısınız?

Comments are closed.